Losování o sekačku John Deere R47 S určilo výherce

Ve hře o motorovou sekačku John Deere R47 S byl ve středu 2. května 2018 večer vylosován inzerát s pořadovým číslem 371, tedy Claas Dominator 105, který na žentour vložil pan Jaromír Kalous z Prahy 5-Sobína. Výherci gratulujeme i s mojí milou manželkou Jitkou, jejíž pravá ruka zmíněný lístek z osudí vytáhla.

Jelikož je zatím většina strojů na žentouru ve firemních stájích, losovalo z pouhých pěti (!) strojů vložených jednotlivě. Každý tedy měl úplně stejnou (a to poměrně značnou) šanci na výhru v kursu jedna ku pěti. Hrálo se naprosto férově, protože žentour je férový a takový také zůstane.

Těm, na které se tentokrát štěstí neusmálo, přeji, aby pro své stroje našli na žentouru zájemce a mezi ostatními vloženými stroji, kterých je ke dni losování již kolem 250, případně objevili přesně ten, který potřebují.

Pavel Pánek

 

Vyhrajte motorovou sekačku John Deere R47 S v ceně 23 990 Kč!

Každý, kdo během měsíce dubna, tedy od 1. do 30. 4. 2018, nabídne jeden svůj nový či použitý stroj k prodeji na internetovém portálu žentour, bude zařazen do slosování o motorovou sekačku John Deere R47 S v ceně 23 990 Kč.

Postup je velice jednoduchý, žentour vás při něm sám povede.

Sedm kliků k sekačce John Deere R47 S:

1) Uprostřed horní lišty na www.zentour.cz klikněte na ovál „vložit/upravit inzerát“.

2) Na stránce chci upravit, vložit nebo smazat klikněte na pole: „jeden inzerát“.

3) Objeví se vám stránka pro přihlášení. Jste-li na www.zentour.cz poprvé, klikněte na „zaregistrujte se“, pokud už jste tak učinili již dříve, stačí kliknout na pole „přihlásit“.

4) Po vyplnění registračních údajů klikněte na pole „registrovat“.

5) Klikněte na pole „vložit inzerát“.

6) Zvolte kategorii stroje, po vyplnění parametrů a vložení obrázků klikněte na pole „vložit stroj“.

7) Vraťte se na úvodní stránku, rozklikněte si detail svého stroje a podívejte se, jak pěkně na žentouru vypadá (sedmý klik není povinný :-).

Teď už se můžete těšit na to, až se vám ozve zájemce, případně na slosování ve středu 2. května 2018, ve kterém jeden z vás vyhraje John Deere R47 S – podle aktuálního nezávislého testu časopisu „dTest“ nejlepší motorovou sekačku na našem trhu. Motorová sekačka John Deere R47 S bude vystavena na stánku portálu žentour na veletrhu TECHAGRO 2018 v pavilonu E012 (v blízkosti jednoho z hlavních vchodů). Přijďte si ji prohlédnout!

Losovat se bude anonymně podle identifikačních čísel vložených strojů. Výherci motorové sekačky John Deere R47 S obratem zašlu mail, zavolám mu, pogratuluji a zároveň spolu domluvíme předání výhry. Přeji vám hodně štěstí jak při samotném losování, tak při prodeji nebo pořizování strojů na internetovém portálu žentour.

Pavel Pánek

 

O žentouru

Žentour je určen pro vkládání nabídek prodeje nové i použité zemědělské techniky a poptávek na její zakoupení.  Kromě toho na něm můžete zveřejňovat pozvánky na výstavy, předváděcí akce a dny otevřených dveří.

Co nového žentour přináší?    

● Prostor pro jednotlivé inzeráty včetně obrázků poskytuje zdarma.
● Vlastní stránky pro prodejce zemědělské techniky a firmy v rámci sekce „firemní stáj“.  Zájemci o techniku tak najdou vše na jednom místě a už nemusejí ztrácet čas brouzdáním nesčetnými weby jednotlivých prodejců. Zadavatel inzerce pak může použít „firemní stáj“ z Žentouru i na svých vlastních stránkách a tím ušetřit čas i náklady na jejich provozování. Ani ve firemní stáji za vložené stroje nic neplatíte, protože si nejdříve musíte vyzkoušet, jak žentour funguje. 
● Rychlé vyhledávání vycházející z pečlivého a podrobného rozčlenění techniky do podskupin, kategorií a značek.
● Přehledný kalendář s pozvánkami.

Žentour jsou vaše stránky, a tudíž záleží jen na vás, jak budou vypadat. Čím pečlivěji svůj stroj vložíte a správně zařadíte, kam patří, tím rychleji si jej případný zájemce najde. Ve vašem vlastním zájmu je vyplnit pokud možno co nejvíce parametrů včetně ceny. Velký počet návštěvníků bazarových stránek totiž nabídky, u nichž neví, kolik daná věc stojí („cena dohodou“), přechází, proto zájem o vámi nabízený stroj podpoříte zveřejněním konkrétní ceny. Do textu pak můžete připojit dodatek „cena pevná“, případně „při rychlém (solidním, apod.) jednání sleva“.

Otáčející se žentour v časech před nástupem páry, elektřiny a nafty v zemědělství poháněl mlátičky, řezačky, šrotovníky a další zemědělské stroje. Přeji vám, ať se na tom současném Žentouru vaše stroje, nabídky a služby otáčejí stejně dobře, jako jejich předchůdci před dávnými lety.

Pavel Pánek
Žentour – pole pro vaše stroje