Přehled akcí dle měsíce

2019

září(1) říjen(1) listopad(1)

2020

březen(1)

Pozvánky

zpět

Vysočina Zetor SHOW

Vysočina Zetor SHOW

Kde: Nové Město na Moravě
Kdy: 19. září 2019

Odkaz na web

Buďte s námi u českého rekordu! Zúčastněte se spanilé jízdy na již tradiční akci VYSOČINA ZETOR SHOW a překonejte se svým strojem ZETOR rovnou dva české rekordy!

Akce pořádaná zastoupením MOREAU AGRI VYSOČINA spol. s r.o. se bude konat ve čtvrtek 19. září 2019 a kromě pokusu o trhnutí hned dvou českých rekordů – nejvíce traktorů jedné značky na jednom místě a nejdelší souvislá řada traktorů, se účastníci a návštěvníci akce můžou těšit na bohatý program a soutěže o atraktivní ceny (například zájezd do Francie, vyhlídkový let vrtulníkem či Apple iPhone).

Celou akci pro vás ještě pilně připravujeme, ale už teď se můžete přihlašovat na pokoření obou rekordů. Stačí jen vyplnit formulář na internetových stránkách společnosti Zetor a můžete být zapsáni v oficiální knize rekordů. Počet účastníků pokusu o překonání rekordů je omezen, tak nezahálejte a přihlaste vašeho ZETORA co nejdříve.

 
 
 

Dle určení

Dle značek

Antonio Carraro (1) Bednar (1) Belarus (1) Duraplast (1) Farmet (9) INO (1) John Deere (1) Kidd (3) Kuhn (1) Lamborghini (1) Mandam (1) Massey Ferguson (4) Meprozet (1) Rožmitál (1) SMS (1) Sipma (3) Sunce (2) Supertech (1) Termometal (1) Tifermec (1) Uniforest (2) Wanner (1) Zetor (1) ostatní (11)