Přehled akcí dle měsíce

2018

leden(1) únor(3) březen(3) duben(1) květen(1) srpen(1) listopad(1)

2019

únor(1)

Pozvánky

zpět

Zemědělec – jaro 2018

Zemědělec – jaro 2018

Kde: Lysá nad Labem
Kdy: 21.–25. března 2018

Odkaz na web

Přivítejte jaro v Lysé na celostátních výstavách Zemědělec & Jaro s koňmi!

 

Oslava prvních jarních dnů proběhne od 21. do 25. března na lyském výstavišti.  Již čtyřicáté šesté pokračování této největší zahrádkářské, zahradnické a zemědělské události, představuje pádný důkaz o všeobecné oblibě této akce mezi všemi odborníky i širokou veřejností.  Jako každoročně představí vystavovatelé široký sortiment jarních květin, osiv, stromků, keřů, postřiků a zahradnických pomůcek, doplněných o zemědělskou a zahradní techniku. 

Výstava Zemědělec uspokojí svým zaměřením zástupce z řad odborné i laické veřejnosti. Téměř dvě stovky tuzemských či zahraničních vystavovatelů nabídnou to nejlepší ze svého sortimentu.  Za povšimnutí určitě stojí možnost zakoupení nové sadby brambor od předních tuzemských producentů této plodiny nebo si zakoupit vejce od jednoho z největších producentů v ČR. V rámci pětidenní výstavy se mohou návštěvníci těšit po celou dobu na odborné přednášky a bohatý doprovodný program.

V průběhu sobotního dopoledne proběhne slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „Potravinářský výrobek Středočeského kraje“. Vítězní aktéři soutěže získají kýžený certifikát, který opravňuje výrobce oceněného potravinářského výrobku k užívání ochranné známky s logem soutěže. Toto ocenění si již získalo oblibu a uznání mezi výrobci i zákazníky.  V hale „B“ u stánku Středočeského kraje budou moci návštěvníci tyto výrobky jak ochutnat, tak i zakoupit.

Návštěvníci se mohou těšit na zahradnické trhy, kde budou mít možnost nákupu jak rostlinný materiál, tak potřeby a pomůcky pro zahradu. V prodeji budou okrasné i ovocné dřeviny, růže, cibuloviny, osiva, sadba, balkonové rostliny, jahodníky či trvalky, skleníky, pařníky, zahradní nábytek, pergoly a velký výběr zahradní techniky od několika prodejců.

Výstavu obohatí již 18. ročník aranžerské soutěže POLABSKÝ MOTÝL 2018 na téma „František Antonín Špork“. Tato soutěž proběhne 21. 3. a je určena především mladým talentům z řad studentů odborných škol a učilišť.

Jarní výstava Zemědělec a Jaro s koňmi pro Vás bude otevřena na Výstavišti v Lysé nad Labem od středy 21. do neděle 25. března vždy od 9.00 do 17.00 hodin.

Pět jezdeckých disciplín na čtvrtém Jezdeckém festivalu!

Od 21. do 25. března 2018 se milovníkům koní a jezdeckého sportu znovu otevřou brány haly C výstaviště v Lysé nad Labem, kde se uskuteční již čtvrtý ročník na české poměry zcela jedinečné sportovní události s příznačným názvem Jezdecký festival.

Zastoupené obory a exponáty:

- zemědělská mechanizace,

- zemědělské potřeby a nářadí,

- drobné zemědělské stavby,

- skleníky a fóliovníky,

- pařeniště,

- oplocení,

- závlahy,

- hnojiva, komposty, zemina,

- ovocné a okrasné stromky,

- semena a cibuloviny,

- sadba brambor,

- květiny a aranžérské potřeby,

- léčivé a tonizující rostliny,

- regály, nádoby a pomůcky pro uskladnění,

- zemědělská a zahrádkářská literatura,

- keramika, zahradní nábytek,

- bio produkty,

- zpracování zemědělských produktů,

- ostatní doplňkový prodej.

 
 
 

Dle určení

Dle značek

Agrio Křemže (1) Agrisem (1) Agro-Masz (1) Agrometall (1) Amazone (1) Bednar (4) Berthoud (1) Blanchard (2) Briri (1) CAT (1) Carbogreen (1) Case-IH (3) Challenger (2) Claas (2) Deutz-Fahr (2) Farmet (3) Fendt (1) Ferri (1) Fliegl (1) Fortschritt (1) Fortuna (1) Fricke (1) Hardi (5) Horsch (11) JCB (1) John Deere (34) KBK (1) Kingspan (1) Kuhn (6) Kverneland (2) Lemken (3) Mengele (1) N.O.P.O.Z.M. Slatiňany (1) New Holland (3) OPaLL-AGRI (1) Oehler (1) Olimac (1) Pilmet (1) Pöttinger (3) SEKO (1) SMS (2) STROM Export (1) Same (2) Spearhead (1) Speeddresser (1) Staltech (1) Steyr (1) Ursus (1) Usewood (1) Vogel & Noot (1) Väderstad (6) Yanmar (1) ZTS (1) Zetor (3) ostatní (1)