Žentour je určen pro vkládání nabídek prodeje nové i použité zemědělské techniky a poptávek na její zakoupení.  Kromě toho na něm můžete zveřejňovat pozvánky na výstavy, předváděcí akce a dny otevřených dveří.

Co nového žentour přináší?    

Žentour jsou vaše stránky, a tudíž záleží jen na vás, jak budou vypadat. Čím pečlivěji svůj stroj vložíte a správně zařadíte, kam patří, tím rychleji si jej případný zájemce najde. Ve vašem vlastním zájmu je vyplnit pokud možno co nejvíce parametrů včetně ceny. Velký počet návštěvníků bazarových stránek totiž nabídky, u nichž neví, kolik daná věc stojí („cena dohodou“), přechází, proto zájem o vámi nabízený stroj podpoříte zveřejněním konkrétní ceny. Do textu pak můžete připojit dodatek „cena pevná“, případně „při rychlém (solidním, apod.) jednání sleva“.

Otáčející se žentour v časech před nástupem páry, elektřiny a nafty v zemědělství poháněl mlátičky, řezačky, šrotovníky a další zemědělské stroje. Přeji vám, ať se na tom současném Žentouru vaše stroje, nabídky a služby otáčejí stejně dobře, jako jejich předchůdci před dávnými lety.

Pavel Pánek
Žentour – pole pro vaše stroje